Hirdetés

Az év legjobb Androidos alkalmazásai



|

Az elérhető alkalmazások százezreiből kiválogattuk azokat, amiket érdemes kipróbálni.

Hirdetés

Az elmúlt időben elképesztő mennyiségben ömlenek be az alkalmazások a Google Play adatbázisába, már jóval egymillió fölött jár azon appok száma, amelyeket ingyenesen vagy egy kisebb összegért letölthetünk. Egy-egy minőségi alkalmazás rengeteget dobhat a felhasználói élményen, így érdemes megválogatni, egy adott témában mit is használunk.

Hirdetés

Mailbox
A Mailbox-szal egy helyről kezelhetjük a Gmail-es és iCloudos fiókjainkat is, így a leveleket egy kifejezetten dizájnos, SMS-szerű rendszerből kezelhetjük. Egyetlen mozdulattal törölhetünk vagy archiválhatunk leveleket, sőt, akár értesítést is beállíthatunk hozzájuk, ha később akarunk foglalkozni a témával. 

 

 

Carbon
Ha valaki sokat használja a Twittert, de nincs megelégedve a a hivatalos alkalmazással, annak mindenképp érdemes kipróbálni a külső fejlesztésű Carbont, amely lenyűgöző billentyűkombinációkkal, egyszerűsített beviteli rendszerrel és egyéb hasznos trükkökkel operál.

 

 

Spotify
A zene szerelmeseinek mindenképp érdemes vetniük egy pillantást a Spotify ingyenes lejátszójára, amely gyakorlatilag verhetetlen kategóriáján belül. Egy minimális előfizetési díjért a zenéket le is tölthetjük, így akár offline is hallgathatjuk azokat. Az alkalmazás rengeteg extra funkciót kínál, mint a barátaink követése  vagy a zenék különböző kategóriákba rendezése, például hangulat szerint.

 

 

Google Keep
Az egyik legkönnyebben kezelhető jegyzettömb, amelybe bármilyen fontos infót egy pillanat alatt felvéshetünk. Nem csak szöveges, hanem hang- vagy videóalapú emlékeztetőket is rögzíthetünk, amelyeket később színezhetünk, rendezhetünk, sőt, automatikus emailt is küldhetünk róla magunknak, hogy biztosan ne felejtsük el a dolgot.

 

 

Feedly
Az egyik legjobban működő RSS olvasó nem csak mobilon, hanem webes változatban is elérhető, a fiókjainkat azonban természetesen automatikusan szinkronizálja a program, így kényelmesen követhetjük ugyanazokat a weboldalakat. Listás és képes formában is pörgethetjük a híreket, amelyeket témák szerint rendezhetünk is.

 

 

Holo Bulb
A Holo Bulb egy egyszerű elemlámpa alkalmazás, amely nem hatalmas technikai tudása, hanem letisztult formája miatt került fel a listára. Az egyszerű, reklámoktól mentes app widgetjét használva nem kell belépnünk, hogy felkapcsoljuk a vakut, ezt megtehetjük a főmenüből egyetlen koppintással is.

 

 

Swiftkey Keyboard
Az Android beépített billentyűzete általában hagy némi kivetnivalót maga után, de szerencsére rengetege alkalmazás érhető el, amelyek forradalmasítják a mobilos gépelést. A Swiftkey folyamatosan adaptálódik a felhasználóhoz, megtanulja a gyakran használt szavakat, így kisebb az esélye, hogy elgépelünk valamit.

 

 

Duolingo
A népszerű nyelvtanulós oldal mobilos változata Androidon és iOS-en is elérhető, az év eleje óta pedig már magyarul is tud. Ha könnyen szeretnénk elsajátítani egy új nyelvet, mindenképp érdemes kipróbálni az alkalmazást.

 

 

Google Camera
Ha nem vagyunk elégedettek a beépített fényképező alkalmazással, de nem akarunk áttérni az Instagrammos vonalra, akkor a Google Camera az ideális választás. Segítségével számos effektet alkalmazhatunk, sőt, akár körpanorámaképeket is készíthetünk.

 

 

Barion
A forradalmian új e-pénz rendszernek köszönhetően bankkártya nélkül is fizethetünk, illetve bárkinek tudunk pénzt küldeni. Az egyre több elfogadóhellyel rendelkező szolgáltatással a mobilparkolást is intézhetjük, de fizethetünk vele akár online áruházakban is.

 

 

Hirdetés

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.