Hirdetés

Látványos frissítést kap a Samsung Galaxy S7 és S7 edge



|

A tavalyi zászlóshajók elvileg hamarosan megkaphatják a Samsung Galaxy Note 8-ról ismerős kezelőfelületet.

Hirdetés

A Samsung tavalyi zászlóshajói, a Galaxy S7 és a Galaxy S7 edge természetesen már frissültek az Android Nougat operációs rendszerre, és ezzel egyszerre megkapták a Grace UX kezelőfelületet is. 

Hirdetés

Az idei Galaxy S8, Galaxy S8+ és Galaxy Note 8 azonban már újabb kezelőfelülettel érkeztek. A Samsung Experience 8.1 idén tavasszal debütált, és a Galaxy Note 8 megjelenésekor 8.5-ös verzióra frissült. 

A Samsung Galaxy J5 és J7 (2016), valamint a 2017-es Galaxy A széria már frissült a Samsung Experience 8.1-re, azonban a Galaxy S7 és Galaxy S7 edge készülékeken még a régebbi UI fut. 

A Samsung azonban mondhatni megerősítette egy fórumbejegyzésben, hogy a Galaxy S7 és a Galaxy S7 edge következő nagy frissítése az új Samsung Experience kezelőfelületet is elhozza. 

A tippek szerint ez a csomag nagy és látványos lesz, hiszen nem csak az új UI-t hozza el, hanem az Android Oreót is. Sajnos konkrét időpontról nem esett szó, és értelemszerűen az idei zászlóshajók elsőbbséget élveznek az Oreo kapcsán. 

Komolyabban érdekel az IT? Informatikai, infokommunikációs döntéshozóknak szóló híreinket és elemzéseinket itt találod.

Hirdetés

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Engedélyezi, hogy a https://pcworld.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.