Kiszivárgott az RTX 4060 Ti teljesítménye, ez várható az új népkártyától
Nem csak nyers erőben veri az elődeit, de jóval kevesebbet is fogyaszt azoknál.
Nem csak nyers erőben veri az elődeit, de jóval kevesebbet is fogyaszt azoknál.
Lecserélnéd a Windows beépített médialejátszóját, de nem tudod, merre indulj el? Mutatjuk a legjobb alternatívákat.
Az internet veszélyes hely, ráadásul egy sor megoldás, amiről azt gondoljuk, hogy megvéd minket, nem nyújt tökéletes biztonságot.
Számos processzormag, két SSD, rengeteg RAM és egy RTX 4090 - az Asus mérnökei nem bízták a véletlenre az új Scar laptop teljesítményét.
Nem kell már sokat várni az ASUS ROG Phone 7 hivatalos leleplezésére.
A patinás processzorgyártó modern videokártyacsaládja első ránézésre ígéretes kezdetnek tűnik. Valójában egy nagyon hosszú út első, itt-ott repedező állomása, ahol csak a különc hardverrajongók ácsorognak szívesen.
Szerencsére kevesen érintettek, de ők súlyos károkról számolnak be.
A Lenovo azoknak a játékosoknak akar kedvezni, akiknek a Legion laptopok már nem férnek bele a költségvetésbe.
Egy hivatalos dokumentum fedte fel, hogy a Microsoft már dolgozik a 10. konzolgeneráción.
Raja Koduri öt év után távozik a vállalattól, ami önmagában nem lenne szokatlan lépés, a processzoróriásnál látott eddigi változások miatt azonban baljós árnyak vetülnek a teljes ARC VGA-projektre.
Tovább bővül a legújabb generáció kínálata, az új modell azonban nem a gamereket célozza.
Az egyik gyártópartner idejekorán elárulhatta az Nvidia terveit.
Szédületes képfrissítéssel dolgozó UltraGear monitorokkal bővült az LG repertoárja.
Minden eddiginél fontosabb, hogy tudatosan használjuk az internetet - nem kell nagy dolgokra gondolni, pár apró szokás kialakítása is segíthet.
A kézikonzol főbb komponensei egy Game Boys Advance SP modellből származnak, de amit csak lehetett, LEGO építőelemekkel helyettesített.
A felhasználói utasításokból pedig az is kiderül, hogy nem kompatibilis az emberi fejjel.
Legendás forma volt az Xbox 360 kontrollere, ezért Hyperkin kompatibilissé tette a legújabb generációval.
Ázsiában már tesztelik egy ideje, hamarosan azonban bővül a játéktár, és Európában is elérhető lesz a szolgáltatás.
Majdnem a teljes emberi látómezőt lefedi.
Videón mutatjuk meg, hogy működik új rendszerünk, mit hol találsz és milyen extrák várnak, ha te is tagja leszel a PC World közösségnek.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://pcworld.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.